Hotel Aleksander
MENU
Hotel Aleksander

Zakwaterowanie

Do dyspozycji Gości hotel oferuje 100 miejsc noclegowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkie pokoje zostały wyposażone w łazienki z kabiną prysznicową, otwierane okna, darmowe bezprzewodowe łącze internetowe (wi-fi), telewizor i aparat telefoniczny oraz duże biurko.
Pokoje znajdują się w Pałacyku Hotelu Aleksander oraz w dwóch nowopobudowanych obiektach (nad salą konferencyjną i balową, w pobliżu parku im. Henryka Sienkiewicza oraz w budynku, w którym znajduje się recepcja).

Galeria zdjęć:

Apartament Łazienka w apartamencie Apartament Apartament Apartament Apartament Pokój 2- i 3-osobowy, Hotel Aleksander we Włocławku Pokój delux, Hotel Aleksander Włocławek Pokój 2- i 3-osobowy, Hotel Aleksander we Włocławku
Wszystkie ceny zawierają śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, serwowane w Sali Koralowej Restauracji, od poniedziałku do soboty między 6:30-10:00 oraz w niedziele od 08:00-10:30.

Na życzenie Gościa, w przypadku wcześniejszego wyjazdu oferujemy śniadanie w formie suchego prowiantu. Nadto w przypadku późniejszego przyjazdu, po uprzednim zgłoszeniu oferujemy zimną kolację dostarczoną do pokoju Gościa (nie zawarte w cenie pokoju).

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 12:00 dnia następnego. Pokoje znajdują się w Pałacyku Hotelu Aleksander oraz w dwóch nowopobudowanych obiektach (nad salą konferencyjną i balową, w pobliżu parku im. Henryka Sienkiewicza oraz w budynku, w którym znajduje się recepcja).

Formy płatności:
  • gotówka,
  • karta kredytowa,
  • przelew (po spełnieniu określonych warunków).

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Czytaj więcej