Hotel Aleksander
MENU
Hotel Aleksander

Zakwaterowanie

Do dyspozycji Gości obiekt oferuje 100 miejsc noclegowych w różnych konfiguracjach.
Wszystkie pokoje zostały wyposażone w łazienki z kabiną prysznicową, otwierane okna, darmowe bezprzewodowe łącze internetowe (wi-fi), telewizor, aparat telefoniczny oraz duże biurko.
Pokoje znajdują się w trzech budynkach położonych w bliskiej odległości od siebie. Część pokoi ulokowana jest w zabytkowym Pałacyku Hotelu Aleksander, gdzie znajduje się również restauracja Aleksander oraz klub Chimera. W kolejnym, po lewej stronie od wjazdu bramą główną znajduje się recepcja, natomiast w najniżej położnym budynku tuż przy parku im. Henryka Sienkiewicza znajduje się sala balowa, sala konferencyjna i pokoje.

Galeria zdjęć:

Apartament Łazienka w apartamencie Apartament Apartament Apartament Apartament Pokój 2- i 3-osobowy, Hotel Aleksander we Włocławku Pokój delux, Hotel Aleksander Włocławek Pokój 2- i 3-osobowy, Hotel Aleksander we Włocławku
Wszystkie ceny zawierają śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, serwowane w Sali Koralowej Restauracji, od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30-10:00 oraz w niedziele  08:00-10:00.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu na życzenie Gości możemy przygotować śniadanie w formie suchego prowiantu.
Ponad to w przypadku późniejszego przyjazdu, po uprzednim zgłoszeniu oferujemy Państwu kolację w formie zimnej płyty (opcja dodatkowo płatna).

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu
a kończy o godz. 12:00 dnia następnego. 

Formy płatności:
  • gotówka,
  • karta kredytowa,
  • przelew (po spełnieniu określonych warunków).

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Czytaj więcej