Hotel Aleksander
MENU
Catering dietetyczny Hotel Aleksander we Włocławku

Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Restauracji Aleksander we Włocławku Catering Dietetyczny Restauracji Aleksander to smaczna i zbilansowana dieta przygotowana na bazie świeżych i naturalnych składników. Pomysł powstał z pasji do zdrowego trybu życia oraz odkrywania nowych kulinarnych horyzontów. Przejdź do posiłków.
Priorytetem cateringu dietetycznego Restauracji Aleksander jest Państwa zdrowie, dobre samopoczucie, doskonała sylwetka i zaoszczędzony czas.
 

Wykonaj pierwszy krok


Dieta 1200 kcal - czytaj dalej
Dieta 1500 kcal - czytaj dalej Dieta 1800 kcal - czytaj dalej DietaWegetariańskal - czytaj dalej Dieta OFFICE - czytaj dalej Dieta ACTIVE - czytaj dalej Zestaw próbny - czytaj dalej
 

Diety zbilansowane przez wykwalifikowaną kadrę, zostały opracowane z myślą o osobach zapracowanych, pragnących odkrywać nowe smaki, i każdego dnia próbować ciekawych, zdrowych dań.


Catering dietetyczny Włocławek Catering dietetyczny Restauracji Aleksander we Włocławku Catering dietetyczny Włocławek Catering dietetyczny Restauracja Aleksander we Włocławku Catering dietetyczny Restauracja Aleksander we Włocławku Catering dietetyczny Restauracja Aleksander we Włocławku Catering dietetyczny Restauracja Aleksander we Włocławku Catering dietetyczny Restauracja Aleksander we Włocławku Catering dietetyczny Restauracja Aleksander we Włocławku Catering dietetyczny Restauracja Aleksander we Włocławku

Opis oferowanych posiłków.
Każda z oferowanych diet składa się z pięciu zbilansowanych posiłków przygotowywanych każdego dnia.


Dieta 1200 kcal Restauracji Aleksander we Włocławku

Dieta 1200 kcal
ZAMÓW

Jest to zbilansowana, bogata w witaminy i minerały oparta na podstawowych zasadach zdrowego żywienia. Z codziennego jadłospisu nie eliminuje żadnej grupy produktów, a jedynie odpowiednio dobiera ich rodzaj i proporcje. Dieta 1200 kcal rekomendowana jest przede wszystkim dla osób o niskiej aktywności fizycznej.
 
Dieta 1500 kcal Restauracja Aleksander we Włocławku

Dieta 1500 kcal
ZAMÓW

Dieta dostarcza organizmowi niezbędną ilość składników odżywczych, by w przypadku wzmożonej aktywności fizycznej lub wytężonej pracy umysłowej nie odczuwać zmęczenia. Odpowiednio zbilansowana stanowi doskonały sposób na redukcję masy ciała.
 
Dieta 1800 kcal, Restauracja Aleksander we Włocławku

Dieta 1800 kcal
ZAMÓW

Dieta stanowi doskonałą propozycję dla osób aktywnych fizycznie, dbających o szczupłą sylwetkę, a także osób które chcą na stałe zmienić swoje nawyki i przyzwyczajenia żywieniowe.
 
Dieta wegetariańska + ryba, catering dietetyczny Włocławek

Dieta WEGEtariańska + ryba
ZAMÓW

Jest to starannie zbilansowana dieta obfitująca w warzywa, rośliny strączkowe owoce, produkty zbożowe oraz ryby dostarcza organizmowi niezbędnej ilości składników odżywczych, witamin i minerałów. Wspaniała alternatywa dla osób, które na co dzień nie spożywają mięsa zwierząt rzeźnych oraz drobiu.
 
Dieta office, catering dietetyczny Włocławek podczas pobytu w pracy

Dieta OFFICE
ZAMÓW

To propozycja, która dostarczy Państwu sił i energii podczas pobytu w pracy. Dieta OFFICE jest alternatywą dla osób, które popołudnia spędzają poza domem, ale mają świadomość tego jak ważne dla aktywnego człowieka są dobrze przygotowane i odpowiednio zbilansowane II śniadania, obiady i podwieczorki.
 
Dieta ACTIVE, aktywny tryb życia, catering dietetyczny Włocławek

Dieta ACTIVE
ZAMÓW

Jest to odpowiednio zbilansowana przez profesjonalnego dietetyka oraz trenera personalnego i kulturystę dieta dla sportowców, obfituje w białko, zdrowe tłuszcze, odpowiednio dobrane węglowodany w postaci warzyw, i produktów pełnoziarnistych. Oferowana dieta 2500 kcal w znacznym stopniu wpływa na budowanie masy mięśniowej u sportowców.
 
Zestaw próbny, zdrowe żywienie,dieta, we Włocławku

Zestaw PRÓBNY
ZAMÓW

to 5 posiłków, (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja).
Jest to pierwszy krok w stronę zdrowia, zgrabnej sylwetki, i dobrego samopoczucia.

Informacje dodatkowe:
tel. 694 439 948
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Czytaj więcej