Hotel Aleksander
MENU

Wielkanoc

Wielkanoc to najważniejsze święto katolickie, ale również bardzo istotne święto rodzinne. Tradycje postne obrzędy związane ze święconką - moc symboliki oraz wiele radości dla dzieci tworzących wielobarwne pisanki. Jak zwykle przy okazji tego typu świąt to też kulminacja obowiązków - porządkowanie, przygotowywanie miejsca dla gości, planowanie kliku dni wolnych od pracy. Kuchnia Aleksander specjalnie z tej okazji przygotowała dla Państwa Wielkanocny catering indywidualny. Zachęcamy do składania zamówień i skorzystania z bogatej oferty pysznych, staropolskich oraz nowoczesnych dań Wielkanocnych.

Sprawdź naszą ofertę indywidualnego cateringu Wielkanocnego.

Z myślą o firmach przygotowaliśmy ofertę Wielkanocnego Cateringu Firmowego. Wszystko to po, abyście mogli Państwo w przedświątecznej atmosferze podzielić się symbolicznym jajem, spotkać i porozmawiać. Jest to szczególnie ważne, aby w pędzącym i skoncentrowanym na pieniądzu świecie, znaleźć czas na docenienie ludzi, którzy wspólną pracą tworzą pewną wartość, aby w tym szczególnym okresie okazać im szacunek. 

Sprawdź naszą ofertę firmowego cateringu Wielkanocnego.

Zachęcamy do składania zamówień i skorzystania z bogatej oferty pysznych, staropolskich oraz nowoczesnych dań Wielkanocnych.

Więcej informacji:
 
tel. 602 690 276
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 
Wigilia hotel aleksander wloclawek Wigilia hotel aleksander wloclawek Wigilia hotel aleksander wloclawek  

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Czytaj więcej