Hotel Aleksander
MENU

Sylwetka dietetyka

Dbając o jak najwyższą jakość naszych usług i Państwa zadowolenie, zdecydowaliśmy się na kilka kluczowych zmian w ramach rozwoju cateringu dietetycznego. Od września 2017 roku na pokładzie Aleksandra powitaliśmy Katarzynę Morawską, wykwalifikowaną dietetyczkę z wieloletnim doświadczeniem.

Catering dietetyczny Włocławek

Kasia odpowiedzialna jest za opracowywanie nowych posiłków cateringu dietetycznego i bieżącą kontrolę realizacji zamówień. Wierzymy, że stała współpraca z profesjonalistą, a nie tylko zlecanie ułożenia jadłospisu, zapewni nam najwyższą jakość a Państwu absolutną satysfakcję.

Kasia współpracowała z Powiatowym Szpitalem im. W. Biegańskiego w Iławie odpowiadając za przygotowanie cateringu zbiorowego dla pacjentów. Teraz odpowiadać będzie za zdrowe i zbilansowane żywienie naszych Klientów.

Jesteśmy przekonani, że stała współpraca zapewni nam najlepsze rezultaty – świeże, zdrowe, estetyczne i różnorodne posiłki, które pomogą Państwu zachować odpowiednią sylwetkę i dobre samopoczucie, dodatkowo eliminując konieczność zakupów spożywczych, przygotowywania potraw i sprzątania.

Kasia ukończyła Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika - Collegium Medicum im. S. Rydygiera w Bydgoszczy, gdzie kształciła się w zakresie dietetyki. Swoją wiedzę poszerzała również w ramach studiów podyplomowych „Poradnictwo dietetyczne - postępy w żywieniu człowieka” w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie.
Imponująca jest także ilość kursów i szkoleń ukończonych przez Panią Katarzynę, takich jak między innymi:

  • Your diet, your health
  • Leczenie żywieniowe dla zespołów żywieniowych
  • Dietetyka i suplementacja w CrossFit
  • Terapia żywieniowa w onkologii
  • Interpretacja wyników badań laboratoryjnych
  • Edukator w cukrzycy
  • Celiakia i pierwotna nietolerancja laktozy w praktyce dietetyka
  • Dietocoaching I i II stopnia

Wiedza, doświadczenie i zainteresowanie dietetyką sprawiło, że Pani Katarzyna jest autorką wielu artykułów o tematyce dietetycznej do gazety „Życie powiatu iławskiego”.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące żywienia w ramach cateringu, potrzebują porady w zakresie dobrania kaloryczności, zachęcamy do kontaktu z Kasią: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 694 439 948.

Z Kasią można również umówić się na bezpłatną konsultację indywidualną, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Zachęcamy do korzystania z cateringu dietetycznego. To dla Państwa przygotowujemy pełnowartościowe posiłki, dzięki którym odżywiają się Państwo zdrowo i zaoszczędzają czas!

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki. Czytaj więcej